Kurir.rs
Voditeljka rijalitija Milica Kemez pokazala je da izgleda nikad bolje fotkom sa bazena...
Foto: Kurir.rs
Bivša zadrugarka Milica Kemez razvela se od nekadašnjeg rijaliti cimera Bore Santane nakon devet meseci braka, od kada se svaki njen pokret pomno prati, a svaka reč meri dvaput ne bi li javnost saznala što više o iznenadnom rastanku nekada skladnog para.
Lepa plavuša nakon razvoda trudi da uživa u životu i to punim plućima, što neretko deli sa svojim fanovima na društvenim mrežama.
Foto: Kurir.rs
Ona je sada objavila fotografije sa bazena, gde je pozirala u fluorescentnom bikiniju.
U prvi plan su došle njene obline, a mnogi misle da je Milica u poslednje vreme procvetala.
Foto: Kurir.rs
Dokaz da je Bora bio sa Enom Čolić
Na Instagram nalogu koji se bavi rijaliti dešavanjima pojavila slika Ene Čolić i Bore Santane koju javnost do tada nije videla.
Foto: Kurir.rs
Santana je držao mikrofon i bio vidno raspoložen, a Čolićeva ga je grlila, sa osmehom na licu.
Pored toga, ono što je bilo primetno jeste i to da je rijaliti učesnica bila u provokativnom izdanju - imala je kratku haljinu, sa velikim dekolteom pa su njene izvajane noge i bujne grudi bile u prvom planu.
Milica je nedavno prokomentarisala ovu fotografiju i tvdrnje da ju je bivši muž varao sa aktuelnom rijaliti učesnicom.
Izvor: Kurir.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: