Republika.rs
10.06.2025 u 18:24h • Komentari (0)
Novi dan, novi haos!
Foto: Republika.rs
Na "Farmi" situacija je postala napeta zbog pasivnosti nekih članova, naročito Nikole Lakića i Predraga Pece Lazića, koji su se našli na meti kritika svojih cimera. Farmeri su primetili da ovi članovi ne učestvuju u obavljanju svakodnevnih poslova, a to je izazvalo nezadovoljstvo među ostalima.
U pokušaju da reše ovu situaciju, učesnici su sazvali hitan sastanak kako bi razgovarali o problemima i predložili rešenja. Boža je jasno istakao frustraciju, govoreći o tome kako ne žele da budu sluge ili domari nekome ko ne doprinosi zajedničkom radu.
Foto: Republika.rs
Jedan od glavnih uzroka nesuglasica je i pitanje ručka.
- Pošto nemamo gazdu, a mnogo posla ima, a pojedini ne rade ništa. Ja ima predlog da svako sebi sprema ili da se oragnizuju grupice ko je sa kim dobar, svako sebi da cepka poptalu i drva. Da se ne očekuje od Kristijana ručak, da se ne očekuje od Bože hleb, jer mi imamo još četiri sata aktivnog rada na dvorićtu, a Lakić je malopre pitao tri puta "Je l' se zna kad će ručak?" -rekao je Boža, pa dodao.
Foto: Republika.rs
- Ja ne znam da li smo bilo kome ovde Elena, Sale , Jakšić i ja sluge ili domari i da treba nekoga da dvorimo do dubote ujutru -rekao je Boža.
- Ja ću da pravim palačinke, ali boli me du*e da im dam -rekla je Elena.
Foto: Republika.rs
- Što neko da sprema, a neko da ladi ku*ac -rekao je Boža.
- Šta je sa svinjcem? -pitao je Kristijan.
- Preko ku*ca su radili, našao sam novi sloj zemlje i blata -rekao je Boža.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: