Blic.rs Blic.rs

"DAO JE OTKAZ ZBOG MILJANE!" Marija Kulić raskrinkala novog zeta, zbog jedne stvari nije mogla da se načudi: "Pa on ima 25 godina..."

"DAO JE OTKAZ ZBOG MILJANE!" Marija Kulić raskrinkala novog zeta, zbog jedne stvari nije mogla da se načudi: "Pa on ima 25 godina..."

Foto: Blic.rs

Miljana Kulić pomirila se sa dečkom Milošem Vasiljevićem, koji se njenoj majci Mariji dopada. Međutim, jedini problem između ljubavnog para je taj što Miloš (25) ne voli da izlazi, za razliku od Miljane.

- Ja smatram da, eto, dešava se kod njih da se ne slažu u nekim stvarima, pa je sada sve stvar prilagođavanja. Oboje se prilagođavaju jednom drugom i to je najbolje rešenje, jer oboje imaju kvalitete i sada treba da prihvate jedno drugo. Loše strane kod ovog momka nisam primetila - ne pije, ne puši, ne drogira se, ne kocka se, vredan je. To je ono što je najbitnije, a povrh svega je i poštuje - rekla je Marija, pa otkrila šta misli, da li je Miloš sa Miljanom u vezi zbog novca i popularnosti:

- Za sada, koliko je ona potrošila, potrošio je i on. Ne mogu da kažem da je Miljana sada njega izdržavala. On dečko hoće da radi, hoće da ima svoj dinar. Radio je, ne mogu da kažem da je nešto Miljana trošila, najiskrenije. Što se tiče popularnosti ne znam, mlad je momak, ali mi nije iz tog sveta. On ne voli da izlazi, ne zanimaju ga klubovi, diskoteke, kafane. Ne voli prosto i zbog toga su se bili posvađali zadnji put. Miljana jeste starija od njega, ali ona je bila deset godina u rijalitiju i možda bi poželela nekada da izađe, ali on neće. Kaže da mu nije mesto tamo i da nema šta da traži tamo. On nikada, ali nikada nije izlazio, a sada tek puni 25 godina. Ako sada ne izlazi, kad će? - pitala je ona.

O upoznavanju

- Miljani momak slučajno naiđe. Ili ode da kupi nešto, kao na primer što je upoznala ovog skraćenog dok je kupovala cveće. Za ovog dečka ne znam, u gradu, ali preko dana. Negde je slučajno izašla i upoznala ga - navela je Marija.

Ljudi su komentarisali da on liči na Zolu.

- Baš sam videla na jednoj fotografiji gde je iz profila, original Zola. Original je Zola. Ja kad sam videla rekla sam: "Jesi ti normalna, imaš dečka, a objavljuješ fotografiju sa bivšim!" Onda mi je ona rekla da je Miloš, ne Zola. A kada ga gledaš od napred, liči na Darka Lazića, Bože. Lep je dečko, stvarno... Ona da je tražila ovakvog, ne bi ga našla - izjavila je bivša rijaliti učesnica kroz smeh.

Zbog ljubavi prema Miljani Miloš je dao otkaz u jednoj firmi.

- On je vozio za neku firmu, prevoznik je bio. Vozio je neku hemiju, imao je firmin auto. Tako da, to je posao koji je radio. Sada trenutno ne radi jer Miljana hoće da on bude sa njom, neće da bude sama. Radiće on ponovo, ali za sada neće, jer hoće da budu malo zajedno, pošto su bili razdvojeni dve nedelje - otkrila je ona.

Izvor: Blic.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE