SrbijaDanas.com
30.05.2025 u 20:20h • Komentari (0)
Foto: SrbijaDanas.com
Prvi put je progovorila o teškim trenucima.
Pre nekoliko dana Goca Tržan napravila je gala proslavu povodom 18. rođendana ćerke Lene.
Goca je ćerku koju je dobila u braku sa Ivanom Marinkovićem odgajala sama, a tokom gostovanja u jednoj emisiji otkrila je svoje najintimnije misli o roditeljstvu i da joj nije bilo nimalo lako da odgaja ćerku Lenu.
- Sve žene koje govore kako je majčinstvo blagoslov... Došlo mi je da se ubijem 100 puta. Mislila sam da sa mnom nije nešto u redu... Kada kažu da je majčinstvo najveći poklon, dar od Boga... Apsolutno je dar od Boga, ali uz darove od Boga često idu teške životne okolnosti koje moraš da prebrodiš, sa kojima moraš da se pomiriš, preko kojiš moraš da pregaziš, ili će one pregaziti tebe - rekla je za Informer Goca.
Podsećamo, pre dvanaest godina Goca Tržan prolazila je kroz prilično težak period. Četiri godine dug brak sa Ivanom Marinkovićem definitivno je bio okončan, a ona je pokušavala da svoj život vrati u normalu. Nakon razvoda u njen život je ušao četrnaest godina mlađi Raša Novaković kome je pošlo za rukom da vrati osmeh na njeno lice, a sa kojim danas uživa u skladnom braku.
Izvor: SrbijaDanas.com
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: