Republika.rs
24.04.2025 u 22:11h • Komentari (0)
To nije očekivala!
Foto: Republika.rs
Predrag Peca Lazić ne prestaje da se bori za srce Sneže Kušadasi, što je dovelo do zanimljivih i napetih situacija između njih dvoje. Iako Peca koristi sve moguće strategije kako bi impresionirao Snežu, ona se čini nedodirljivom i uspeva da odoli svim komplimentima i pokušajima osvajanja. Njihov odnos se sve više komplikuje, a sve to se dešava pred očima drugih, što dodatno pojačava tenziju.
Tokom nedavnog boravka na tremu ispred gazdine kuće, Peca je odlučio da pređe granicu. Njegov potez, kada je svoju ruku usmerio prema Snežinoj zadnjici, izazvao je iznenađujuću i burnu reakciju s njene strane. Sneža nije krila svoj bes i odmah mu je uputila oštru kritiku.
Foto: Republika.rs
- To si sad uradio i nikada više, nemoj da si mi se obratio nikada više. Kravu muzeš sam, budaletino jedna -vikala je Sneža.
- Ovo je na svim portalima sad -rekao je Lakić.
Foto: Republika.rs
- Gubi se, šta ti nije jasno? -vikala je Sneža.
- Ja sam se zaljubio. Posle ovog klepanja po gu*i možeš da mi radiš šta hoćeš -rekao je Peca.
Foto: Republika.rs
Podsećanja radi, Peca je nedavno izjavio kako smatra da bi Sneža bila idealna snajka.
- Iskreno, ja mislimda bi Juca Snežu gotivila. Rekla mi je Juca:" Skloni se od Sneže, ta će da ti napravi probleme u životu". Juca bi se obradovala jer Sneža ima dobru dušu i uvukla bi joj se pod kožu kao što je i meni -rekao je Peca.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: