Espreso.rs
Foto: Espreso.rs
Jovan Pejić Peja uplovio je u vezu sa Enom Čolić u rijaltiju Elita, a romansu su nastavili i po izlasku iz istog.
S obzirom da su Ena i Peja uhvaćeni u jednoj zlatari dok merkaju prstenje, priče o njihovom venčanju sve su glasnije.
Sada su se na mrežama pojavile fotke malog Peje sa bivšom devojkom, sa kojom je bio pre ulaska u rijaliti.
Tiktokerka Dina Terzin svojevremeno je otkrila detalje o njihovom odnosu.
- Peja je moj prijatelj, moja familija. Upoznali smo se preko moje drugarice koja je bila sa njim. Devojka je predobra, za primer. Peja je pored nje bio srećan - pričala je Dina.
- Da li je Peja sa njom raskinuo zbog Elite? - usledilo je pitanje.
- Mislim da jeste. Baš smo se videle pre nekoliko dana. Ne dozvoljava mi da pričam njeno mišljenje, što poštujem, ne želim da je mediji razapinju. Totalno je sve suprotno od Ene. Ne znam kako se desio spoj Ene i Peje, ona je šokirana. Njihova veza je stvarno bila divna, bar dok sam ja provodila vreme sa njima. Ne poznajem Peju u ovakvom izdanju, ali mi liči na njega. Uvek je bio vezan za mamu. Smatram da Ena preteruje i ja prva ne bih bila sa takvom osobom. Meni neko tako za mamu da kaže, odbrusila bih 10 puta gore. Ne znam kako misli da može da bude prihvaćena posle svega toga - govorila je tiktokerka.
- Ena i ona ne mogu da se uporede, nemaju čak ni istu boju kose. Peja je mamino dete, voli je najviše i neka Ena ne može to da promeni. Ovo mu nije trebalo jer je dečko za primer. Ne ide uz buntovnu devojku, smatram da mu je ovo promašaj - objasnila je Terzinova za Red TV.
Izvor: Espreso.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: