Alo.rs Alo.rs

PREVARILA JE MITROVIĆA ZA 200.000 EVRA I POBEGLA IZ SRBIJE U sve umešan i dečko kriminalac iz Crne Gore!

Aleksandra naprasno odustala od učešća...

PREVARILA JE MITROVIĆA ZA 200.000 EVRA I POBEGLA IZ SRBIJE U sve umešan i dečko kriminalac iz Crne Gore!

Foto: Alo.rs

Ulazak pobednice šeste sezone aktuelnog rijalitija Aleksandre Nikolić, u treuntnu sezonu programa, najavljen je među prvima, a ona je pred kamerama, u društvu vlasnika Željka Mitrovića, svečano potpisala ugovor.

Gledaoci su sa velikim iščekivanjem pratili početak šoua, koji su očekivali njen spektakularan ulazak. Ipak, neposredno pred sam start emisije, Aleksandra se oglasila i saopštila da odustaje od učešća.

Iako su mnogi u prvi mah pomislili da je reč o šali ili marketinškom triku kako bi se dodatno podigla gledanost, njeno odsustvo na svečanom otvaranju definitivno je potvrdilo ranije navode.

Mina Vrbaški je sada tokom razgovora sa Miljanom Kulić i Borislavom Terzićem Terzom otkrila da je Nikolićeva navodno prevarila Pink.

- Aleks neće ući, Za*ebala ovu kuću. Uzela 200.000 i pobegla iz Srbije - rekla je Mina.

- 200.000? Da li će je tužiti? - upitala je Miljana.

- Naravno. Znaš da sa ovim ljudima nema zezanja, u sve je umešan i njen dečko kriminalac iz Crne Gore - dodala je rijaliti učesnica.

Izvor: Alo.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE